Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, by mogły być aktywne w każdej sferze życia.

• Pomoc dla powodzian z niepełnosprawnościami

Mieszkasz na terenie zagrożonym powodzią i jesteś osobą z niepełnosprawnością? Przygotowaliśmy zbiór najpotrzebniejszych informacji na sytuację kryzysową: ważne telefony, sposoby zgłaszania potrzeb oraz wskazówki, jak przygotować się do ewakuacji.

Prowadzimy także zrzutkę na artykuły pierwszej potrzeby i niezbędną pomoc dla OzN.

• Ruszyły zapisy na VI Konferencję Sekson!

W tym roku pod lupę bierzemy temat przyjemności! Będziemy rozmawiać o jej doświadczaniu w kontekście niepełnosprawności, seksualności i rodzicielstwa. Zapisz się, aby wziąć udział w licznych warsztatach i panelach dyskusyjnych w dniach 26 – 27 października 2024 w Warszawie oraz online przez platformę Gridaly.

• Trwają zapisy do Akademii Sportowej

Zapisz swoje dziecko do sekcji sportowej z piłki nożnej w Warszawie! To miejsce rozwoju talentów i nawiązywania nowych znajomości.

• Szanuję. Nie dyskryminuję!

Podpisz apel Fundacji Avalon i wspólnie z nami zmieniaj wizerunek osób z niepełnosprawnościami.

• Załóż subkonto!

Subkonto to bezpłatne i wygodne narzędzie, które umożliwia gromadzenie środków pieniężnych pochodzących z różnych źródeł.

Zdjęcie powodzi.Grafika z trzema rysunkami postaci - kobieta z niepełnosprawnością wzroku, kobieta na wózku karmiąca dziecko i kobieta leżąca na plecach i pokazująca symbol języka migowego.Na zdjęciu czwórka dzieci - dwóch chłopców na wózkach oraz chłopiec i dziewczynka bez niepełnosprawności. Każde z dzieci ma piłkę.Grafika ze zdjęciem Kasi unoszącej ręce w górę oraz Pawła który kieruje dłonie w stronę obiektywu i celuje z nich jak z pistoletów.Kolaż zdjęć podopiecznych fundacji Avalon: dzieci i dorosłych.

Podopiecznych

Lat działalności

420 mln

Wypłaconych środków

Projektów

Mapa dostępności

to ogólnopolska wyszukiwarka placówek medycznych i gabinetów specjalistycznych, zaprojektowana z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.

Znajdziesz na niej:

• dostosowane placówki i gabinety medyczne,
  • specjalistów i specjalistki z doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

Nasi podopieczni

Media o nas