W lewym górnym rogu znajdują się logotypy Fundacji Avalon, Katalogu Marzeń i projektu Marzenia Bez Barier. Na środku znajduje się pięć zdjęć, które przedstawiają różne aktywności: mężczyznę w czasie masażu, duże auto, które jedzie po skalistej drodze, osobę, która nurkuje, grupę ludzi wędrujących po górach oraz osoby, które biorą udział w warsztatach plastycznych. Na dole znajduje się napis

Wygraj vouchery na atrakcje w Konkursie „Marzenia Bez Barier”!

Mamy dla Was niespodziankę – Fundacja Avalon we współpracy z Katalogiem Marzeń organizuje konkurs, w którym nagrodami są 3 karty podarunkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych do wykorzystania na stronie www.katalogmarzen.pl! Jeśli w te wakacje chcesz wziąć przeżyć niezapomnianą przygodę, koniecznie weź udział w zabawie. Katalog Marzeń tworzy bazę atrakcji dedykowanych dla osób z niepełnosprawnościami i sprawdza poszczególne miejsca pod kątem ich dostępności, więc każdy znajdzie aktywność dla siebie.

Jak zdobyć voucher?

Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku (Fundacja Avalon | Warsaw | Facebook) napiszesz, które ze swoich marzeń chciałbyś/chciałabyś zrealizować tego lata. W kilku zdaniach opisz swój wymarzony wakacyjny dzień i przekonaj nas, że to Ty powinieneś otrzymać voucher na wyjątkowe przeżycia z Katalogu Marzeń! 3 najciekawsze komentarze zdobędą voucher na spełnienie marzenia. Zanim zamieścisz komentarz pod postem konkursowym, zapoznaj się z Regulaminem Konkursu „Marzenia Bez Barier”. Konkurs trwa od 17 lipca do 24 lipca 2023 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi 26 lipca w okolicach godziny 15:00!

Zapraszamy do udziału w Konkursie wszystkich spragnionych przygód i dobrej zabawy!

Celem Konkursu „Marzenia Bez Barier” jest nie tylko realizacja marzeń osób z niepełnosprawnościami, lecz także podnoszenie świadomości społeczeństwa (w tym usługodawców) na temat nierówności, jakie panują w zakresie dostępności usług i produktów. W związku z tym zachęcamy też do śledzenia zakładki na stronie internetowej Katalogu Marzeń, na której firma opisuje konkretne miejsca i atrakcje z perspektywy osób z niepełnosprawnościami. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o dostępności wybranej atrakcji, zespół Katalogu Marzeń udzieli wszystkich niezbędnych informacji.