Dzieci z różnymi niepełnosprawnościami w czasie wspólnej zabawy.

Wielkie otwarcie przestrzeni rehabilitacyjnej dla dzieci!

Dołącz do nas podczas wydarzenia z okazji otwarcia nowej przestrzeni rehabilitacyjnej dla dzieci! Avalon Kids to projekt dla dzieci pełnosprawnych i posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, przewlekle chorych, posiadających wady postawy, diagnozę psychologiczną, a jednym z jego działań jest rehabilitacja dla dzieci. Zapisy na rehabilitację wystartują 26. października, a tymczasem chcemy was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zaprezentujemy naszą nową przestrzeń rehabilitacyjną dla dzieci, opowiemy o planach rozwoju projektu Avalon Kids oraz zaprezentujemy działania Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji: tworzenie bransoletek i pinów, malowanie twarzy, robienie tatuaży, pokaz tańca i Tai Chi, występ iluzjonisty – Pana Magicznego.

Dzieci będą mogły skorzystać ze strefy sensorycznej w kąciku wyciszenia. Podczas otwarcia będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego badania słuchu.

Kompleksowa terapia jest priorytetowa w rozwoju najmłodszych pacjentów. Tworzymy miejsce, które będzie wspierać ich rozwój, ale również miejsce pełne ciepła i profesjonalizmu, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie i do którego będą chciały wracać.

Lusine Duryan, Kierowniczka Avalon Kids

Wydarzenie odbędzie się:
25 października w godzinach 14:00 – 17:00
Fundacja Avalon
ul. Domaniewska 50 A

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszym zapisaniu się przez formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z Avalon Kids!