logo przedstawiające napis 1,5%

Nowa funkcja na stronie Fundacji Avalon: przypominajka o 1,5% podatku!

Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadziliśmy nową funkcję na naszej stronie internetowej. Dzięki niej wsparcie naszych podopiecznych poprzez przekazywanie 1,5% podatku jest jeszcze łatwiejsze. Nowe narzędzie pozwala darczyńcom skutecznie pomagać wybranym przez siebie osobom, które są beneficjentami Fundacji Avalon.

Jak to działa?

Wystarczy, że znajdziesz na naszej stronie internetowej profil osoby, którą chcesz wesprzeć. W profilu naszych podopiecznych znajduje się teraz specjalny formularz „Przypomnij o przekazaniu 1,5%”. Po jego wypełnieniu, co roku wyślemy Ci mailowe przypomnienie o odpisie 1,5% podatku wybranej osobie. To sprawi, że nie przegapisz okresu rozliczeniowego, co pomoże Ci systematycznie wspierać jednego z naszych podopiecznych.

Wybierz termin, który Ci odpowiada

Korzystając z narzędzia, to Ty decydujesz, kiedy chcesz otrzymać wiadomość z przypomnieniem. W formularzu wybierz datę, która najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu rozliczenia z fiskusem (od 1 stycznia do 30 kwietnia). Wystarczy to ustawić raz, a my zajmiemy się resztą!

Wspieraj osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore – to proste!

Wystarczy kilka kliknięć, aby ustawić przypomnienie, a reszta odbywa się automatycznie. Pamiętaj tylko o sprawdzeniu skrzynki mailowej po wypełnieniu formularza – otrzymasz na nią link potwierdzający zapis na rzecz wybranego podopiecznego, w który należy kliknąć.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą niezmienną hojność i wsparcie. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej misji!