Na grafice logotypy Fundacji avalon oraz Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wybraliśmy agencję do przeprowadzenia badań w ramach kampanii społecznej!

Fundacja Avalon ogłasza wybór agencji badawczej, która będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie badań w ramach kampanii społecznej „Niepełnosprawni Niezauważalni”, finansowanej ze środków PFRON. Spośród propozycji, które zostały zgłoszone w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze ofert, wybrano Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna Sp. z o.o.

Kampania „Niepełnosprawni Niezauważalni” ma promować ideę otwartości na osoby doświadczające różnych rodzajów niepełnosprawności w przestrzeni publicznej, zawodowej i społecznej. Planowane badanie odbędzie się po przeprowadzeniu kampanii i dostarczy ważnych informacji na temat tego, czy akcja wpłynęła na zmianę postaw społecznych.

Fundacja Avalon dziękuje wszystkim agencjom, które wzięły udział w konkursie. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi do współpracy z wybraną firmą, aby wspólnie tworzyć pozytywne zmiany dla społeczności osób z niepełnosprawnościami.