Na grafice człowiek na wózku elektrycznym trzymający kalendarz z datą 07.2011

Bezpłatne Szkolenie z Pierwszej Pomocy w dniu 27.07.2011r.!!!

W czasie wakacji bardzo przydatne mogą się okazać umiejętności udzielenia pomocy i ratowania życia, dlatego zapraszamy wszystkich naszych Beneficjentów na szkolenie i wykład z zasad udzielana Pierwszej Pomocy.

! Naucz się, jak pomóc !

! Dowiedz się, jak działać, by w razie potrzeby nie stać obojętnie !

! Wypróbuj samemu techniki, które w przyszłości mogą pomóc uratować komuś życie !

! Nie bądź obojętny i działaj, by pomóc lub poinstruować, w jak sposób pomóc. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta umiejętność może być przydatna i komu będziesz mógł uratować życie !

Szkolenie odbędzie się 27.07.2011r. o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji Avalon przy al. Witosa 31 lok 108.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dla wszystkich naszych beneficjentów szkolenie jest finansowane ze środków Fundacji i zostanie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora.

W trakcie szkoleń będzie można nabyć wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co ważniejsze również praktyczną!

Nie czekaj i zapisz się już dziś.

BO NIGDY NIE WIADOMO, KIEDY BĘDZIESZ MÓGŁ KOMUŚ POMÓC I URATOWAĆ ŻYCIE!!!