Barbara Giel

Fizjoterapeutka dziecięca Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Basi Giel

Zajmuje się

W Fundacji Avalon zajmuje się współpracą z dziećmi z problemami neurologicznymi, zespołami genetycznymi, wadami postawy. W swojej pracy kładzie nacisk na współpracy z rodzicami i dzieckiem oraz na zaufanie. Uważa, że praca z dziećmi powinna się opierać na dobrej zabawie, kreatywności oraz dążeniu do celu zarówno dziecka jak i rodzica. Wierzy, że każde dziecko ma w sobie potencjał, tylko potrzebuje czasu, a my musimy mu nadać dobry kierunek.

Wykształcenie

Absolwentka studiów licencjackich w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia oraz studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia.

Kursy

Integracja Sensoryczna, PNF- kurs podstawowy, trening funkcjonalny siła i moc, Skoliozy- diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Terapia Tkanek Miękkich, KinesiologyTaping– kurs podstawowy.

Prywatnie

Kiedyś zawodowo teraz już hobbistycznie uczęszcza na zajęcia taneczne. Wolny czas poświęca na pracę nad swoim ciałem przy pomocy jogi i pilatesu. Dodatkowo lubi podróżować oraz czytać kryminały.