na grafice człowiek piszący na kartce

Twórzcie z nami stronę internetową Fundacji Avalon!!!

W naszej rubryce „Wokół niepełnosprawności” można znaleźć interesujące teksty przygotowywane przez nas samych oraz przyjaciół i sympatyków naszej Fundacji.

Już teraz mogą się na niej znaleźć artykuły pisane przez Państwa!!! Mogą one dotyczyć różnych dziedzin, np. ciekawostek z życia Osób Niepełnosprawnych, nowinek i metod rehabilitacyjnych, porad prawnych, kultury, streszczeń ciekawych artykułów i wielu innych tematów dotyczących Osób Niepełnosprawnych. Wybór tematu i forma artykułów należą do Państwa!!!

Prosimy o przestrzeganie kilka zasad dotyczących pisania artykułów:

• artykuł nie powinien być dłuższy niż 3000 znaków ze spacjami
  • artykuł powinien być wysłany w wersji elektronicznej/tekstowej drogą mailową na skrzynkę pocztową Fundacji: [email protected]

„Wyrażam zgodę na publikację załączonych materiałów na stronie serwisu fundacjaavalon.pl na czas nieokreślony. Jednocześnie wyrażam zgodę na dokonanie przez obsługę serwisu opracowania przesłanych przeze mnie materiałów, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do ich publikowania w w/w stronie. Jednocześnie oświadcza, że jestem autorem przesłanych treści” + imię, nazwisko, ewentualny pseudonim

• artykuł powinien być napisany z zachowaniem podstawowych zasad pisania artykułów dotyczących: cytowania, linkowania, przedrukowywania, itd.

Wszystkie osoby, które chciałyby zamieścić swoje artykuły na naszej stronie internetowej zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z pracownikami naszego Biura.