sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 02.2015

PITy roczne 2014/2015 – Program do rozliczeń PIT oraz aktualne dokumenty do pobrania

Poniżej znajdziecie Państwo najnowsze, obowiązujące w roku 2015 za rok podatkowy 2014 druki deklaracji PIT oraz program, który pomoże Państwu w wypełnieniu deklaracji podatkowych za ubiegły rok. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS naszej Fundacji. Aby przekazać 1% nie trzeba podawać nazwy Fundacji – wystarczy sam KRS. Wypełniając i składając poniższe PITy wspieracie Państwo naszą działalność.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2015

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online
  2. Wypełnij druki w prostym kreatorze
  3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia ekspertów.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2015 oraz obowiązujące w roku 2015 za rok podatkowy 2014 druki deklaracji PIT.
W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

AKTUALNE DEKLARACJE PIT ZA DARMO:

Dodatkowe informacje i instrukcje

Broszury informacyjne Ministerstwa Finansów: