Grafika z kolażem złożonym z dwóch zdjęć. Na jednym z nich dwie, uśmiechnięte kobiety, kierowniczka oraz fizjoterapeutka z Centrum Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci. Siedzą na fioletowej leżance, a fizjoterapeutka trzyma w ręku kartkę z napisem Dziękujemy Deviniti. Na drugim zdjęciu fragment metalowej ramy leżanki z naklejką Zakup sfinansowany z darowizny Deviniti.

Dziękujemy firmie Deviniti za przekazanie darowizny finansowej na rzecz Fundacji Avalon!

Pod koniec 2023 roku firma programistyczna Deviniti Sp. z o.o. przekazała Fundacji Avalon darowiznę finansową w kwocie 12 500 złotych. Bardzo dziękujemy za hojność oraz inspirację w prowadzeniu działań CSR dla innych przedsiębiorstw!

Firma Deviniti specjalizuje się w pomaganiu biznesom w przejściu przez cyfrową transformację. Codzienna praca w świecie technologii nie oddala tej organizacji od problemów społecznych. Firma przez cały rok realizuje strategię społecznej odpowiedzialności, która działa pod hasłem Deviniti Cares. W ramach CSR edukuje pracowników w zakresie ekologii, zdrowia psychicznego i Work-Life Balance, organizuje wolontariat pracowniczy i zbiórki krwi oraz wspiera finansowo organizacje pozarządowe i inicjatywy lokalne. Takie działania firm dodają nam energii i motywacji do działania!

Z przekazanych przez Deviniti środków współfinansowaliśmy zakup leżanek rehabilitacyjnych dla dzieci, z których w trakcie terapii będą korzystać najmłodsi pacjenci Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon.

Chcielibyśmy podkreślić, że każda darowizna, niezależnie od jej wysokości, ma ogromne znaczenie dla działania naszej organizacji. To dzięki darczyńcom możemy tworzyć realne zmiany i pozytywnie wpływać na życie osób z niepełnosprawnościami w Polsce.