Grafika z napisem: Międzypokoleniowe spotkanie wielkanocna dla podopiecznych Fundacji Avalon!

Serdecznie zapraszamy na międzypokoleniowe spotkanie wielkanocne dla podopiecznych Fundacji Avalon!

W sobotę, 16 marca, w godzinach 10:00 –15:00 spotkamy się w siedzibie Fundacji Avalon, aby wspólnie spędzić czas z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkanocnych.

Podczas wydarzenia zaplanowaliśmy wiele aktywności między innymi będzie można zrobić własną wielkanocną palmę, pomalować odlaną w gipsie dekorację świąteczną, zrobić pisankę, stworzyć wielkanocną kartkę, zasiać owies lub po prostu miło spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Dla młodszych podopiecznych Fundacji zaplanowaliśmy zabawy ruchowe.

Zapisy na spotkanie odbywają się przez formularz:

lub mailowo na [email protected]

Kiedy:

16 marca, od 10:00 do 15:00

Gdzie:

Sala rehabilitacyjna w siedzibie Fundacji Avalon – ul. Domaniewska 50A, Warszawa

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń