Na grafice sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 10.2015

Poszukujemy Asystenta/tki Projektu!

Fundacja Avalon, której misją jest pomoc osobom niepełnosprawnym i chorym oraz ułatwienie niepełnosprawnym fizycznie dostępu do profesjonalnej rehabilitacji, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystenta/tki Projektu

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa administracyjna biura Fundacji;
  • obsługa programu Microsoft Dynamics CRM (ang. customer relationship management – CRM) służącego do ewidencji działań projektowych oraz zarządzania kontaktami z Beneficjentami Fundacji;
  • udzielanie informacji dotyczących działalności Fundacji, odpowiadanie na pytania dotyczące możliwości skorzystania z aktualnych Projektów;
  • obsługa pierwszej linii telefonów, głównej skrzynki mailowej oraz poczty tradycyjnej;
  • dbanie o sprawny obieg, porządkowanie i archiwizację dokumentacji projektowej;
  • branie aktywnego udziału w rozwoju i promocji działalności Fundacji.

Jesteś odpowiednim/nią kandydatem/tką, jeśli:

• Jesteś osobą punktualną, dobrze zorganizowaną i dokładną;
  • Lubisz pomagać innym i chętnie się uśmiechasz;
  • Kreatywnie rozwiązujesz pojawiające się wyzwania;
  • Praktycznie posługujesz się pakietem Microsoft Office oraz programem Outlook;
  • Lubisz pracę biurową i masz doświadczenie w takiej pracy (mile widziane doświadczenie w trzecim sektorze);
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów zaocznych;

Szukamy Ciebie!!! Oferujemy interesującą pracę w młodym zespole i kontakt z ciekawymi ludźmi. Szereg możliwości pożytecznego spędzania czasu i wykorzystywania swojej energii. Wynagrodzenie po okresie próbnym w wysokości 2 200 zł netto.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę na powyższym stanowisku, a także mógłbyś/abyś rozpocząć pracę od zaraz, prześlij swoje CV na adres:

w tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska: Asystent/tka Projektu

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i późniejszych rekrutacji przez Fundację Avalon zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”