Na grafice sylwetka człowieka, trzymającego kalendarz z datą 01.2016

Podsumowanie działalności Fundacji w roku 2015 – infografika

Kolejny rok działalności Fundacji Avalon za nami… Z tej okazji chcielibyśmy pochwalić się i przypomnieć Państwu, co udało nam się osiągnąć, nad czym pracowaliśmy, jakie udogodnienia wprowadziliśmy. Wszystko zebrane w jednej infografice.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i miłe słowa na temat naszej pracy. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy 🙂

Infografika z podsumowaniem 2015 roku. Jak pomagaliśmy? 8409 godzin rehabilitacji przeprowadzili nasi fizjoterapeuci, pomogliśmy naszym podopiecznym w sfinansowaniu kosztów leczenia, rehabilitacji, transportu oraz życia codziennego na łączną kwotę 10,9 mln zł, ponad 5000 osób niepełnosprawnych i chorych skorzystało już z naszej pomocy. Co się działo? Luty: pojawiła się nowa opcja wspierania Podopiecznych Fundacji robiąc zakupy internetowe przez portal FaniMani.pl. Kwiecień: na stronie internetowej Fundacji pojawiła się nowa galeria twórczości artystyczneh naszych podopiecznych, we współpracy ActivReh oraz WIML rozpoczeliśmy pierwsze w Polsce badania nad wpływem wykorzystywanych w rehabilitacji Wysokościowych Ubiorów Kompensacyjnych na sprawność osób z problemem neurologicznym. Lipiec: ruszył projekt Bariery nie do pokonania za pomocą którego Fundacja interweniuje w sprawie barier architektonicznych zgłoszonych przez Podopiecznych. Wrzesień: wprowadziliśmy nowy szablon ulotek, był to szablon, który otrzymał najwięcej głosów od Was, zorganizowaliśmy integracyjną imprezę sportową pod hasłem Wskrześmy SKRE! Listopad: uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej nowa możliwość przekazania darowizny w szybki i łatwy sposób przez PayU! Grudzień: Fundacji został przyznany numer specjalny, dzięki czemu możemy otrzymywać darowizny w formie SMSów Charytatywnych!