Na grafice sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 02.2016

Jak korzystać z subkonta w Fundacji Avalon? – infografika

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną infografikę, tym razem poświęconą korzystaniu z subkonta w Fundacji Avalon.

Poznaj 7 prostych zasad, które pomogą Ci efektywnie korzystać z subkonta i gromadzić środki na swoje potrzeby.

Infografika: Jak skorzystać z subkonta w Fundacji Avalon? 7 prostych zasad. 1 Gromadź środki: 1% podatku, darowizna, SMS charytatywny, aukcje charytatywni.allegro.pl, zakupy internetowe z FaniMani.pl. 2 Apeluj: Bezpłatne ulotki papierowe, ulotki elektroniczne, profil w zakładce Nasi Podopieczni. 3 Sprawdzaj stan subkonta: comiesięczny mailing informacyjny, logując się na www.fundacjaavalon.pl, kontaktując się z biurem Fundacji. 4 Daj się poznać: profil na www.fundacjaavalon.pl, galeria twórczości Podopiecznych. 5 Korzystaj z dodatkowej pomocy: projekt Bariery nie do pokonania, porady specjalistów, 6 Bądź na bieżąco: Facebook, Twitter, www.fundacjaavalon.pl. 7 Podziel się opinią: Opineo.pl.