Na grafice sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 03.2016

Szukamy fizjoterapeuty!

Profesjonalne Centrum Rehabilitacji i porad – Fundacja Avalon, której misją jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych, poszukuje osoby na stanowisko: Fizjoterapeuty. Miejsce pracy: Warszawa.

Jesteś odpowiednim/ą kandydatem/tką, jeśli:

• Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat, magister fizjoterapii);
  • Jesteś w trakcie szkolenia bądź masz na swoim koncie ukończone kursy z zakresu terapii manualnej/rehabilitacji osób z problemami neurologicznymi oraz inne;
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, punktualną i dobrze organizujesz swoją pracę;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole to Twoje dodatkowe atuty;
  • Wykazujesz stałą chęć doskonalenia swojego warsztatu;
  • Interesuje cię praca z pacjentami głównie ze schorzeniami neurologicznymi;

W zamian oferujemy:

• Elastyczny system pracy, dostosowany do Twoich potrzeb;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych;
  • Kontakt z wieloma ludźmi w środowisku pełnym wyzwań i inspiracji;

Szukamy właśnie Ciebie!

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę na powyższym stanowisku, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 14.03.2016 na adres:

[email protected]

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”