Grafika ze zdjęciem czerwonego Fiata 500. Napis: Graj o Fiata 500 i inne przenagrody. Weź udział w przelotteri.

Wesprzyj Fundację Avalon poprzez mikrodonację w ramach akcji „PRZEloteria” operatora płatności Przelewy24

AKTUALIZACJA 26.06.2024: Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w „PRZEloterii” serwisu Przelewy24 i przekazały wsparcie naszej Fundacji. W ramach loterii zebraliśmy 104 609 złotych na pomoc z niepełnosprawnościami! Dziękujemy również za współpracę organizacji Donateo, która była partnerem dobroczynnym kampanii.

W czwartek, 9 maja, wystartowała „PRZEloteria” skierowana do e-kupujących, którzy płacą online za pośrednictwem Przelewy24. Partnerem dobroczynnym tegorocznej kampanii jest organizacja Donateo, która wspiera mikrodonacje na rzecz organizacji charytatywnych, w tym Fundacji Avalon. Loteria trwać będzie do 19 czerwca.

PRZEloteria – jak to działa?

Kupujący w sklepach internetowych, finalizujący swoje transakcje poprzez serwis Przelewy24, będą mogli nie tylko wziąć udział w loterii atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzeczowych, ale także przyczynić się do wzmocnienia działań organizacji dobroczynnych. Fundacja Avalon zachęca wszystkich kupujących i finalizujących swoje transakcje poprzez serwis Przelewy24, aby skorzystali z opcji wsparcia działalności naszej organizacji.
Dzięki Donateo, e-kupujący może przekazać darowiznę na wybrany przez siebie cel charytatywny. Mikrodatek jest dołączany do kwoty zakupu. Dzięki takiemu wsparciu Fundacja Avalon będzie mogła zapewnić kompleksową opiekę większej ilości osób z niepełnosprawnościami, a uczestnik otrzyma dodatkowy los w PRZEloterii, zwiększając w ten sposób swoją szansę na wygraną.

Od 9 maja 2024 e-kupujący w sieci mogą zdobywać losy w „PRZEloterii” i grać o cenne nagrody, w tym Fiata 500 Dolce Vita. Do drugiej edycji kampanii zaprosiliśmy Donateo – jako Partnera dobroczynnego. Teraz uczestnicy, którzy na formatce płatniczej Przelewy24 wykonają mikrodonację na rzecz wybranej fundacji, otrzymają dodatkowy los w loterii. Tym samym chcemy zmotywować nowe osoby do pomagania.

Magdalena Grablewska, Head of Marketing w Przelewy24

PRZEloteria – cenne nagrody!

Uczestnicy PRZEloterii mają szansę zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody:

• nagroda główna – samochód FIAT 500 Dolce Vita,
  • nagrody tygodniowe o wartości od 5000 zł (przewidziano 6 takich nagród),
  • voucher na wakacje Itaka o wartości 5000 zł
  • iPhone 15 Pro od sklepu Simplybuy.pl
  • voucher na wakacje Itaka o wartości 5000 zł
  • PRZELEW w wysokości 5000 zł od Przelewy24
  • Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete od sklepu al.to
  • PRZELEW w wysokości 5000 zł od Przelewy24
  • nagrody dzienne o wartości 500 zł.

Partnerami głównymi PRZEloterii Serwisu Przelewy24 są Mastercard i VISA.

Partnerem dobroczynnym jest Donateo.

Organizatorem loterii jest IQ Marketing (Poland) z siedzibą w Warszawie.

Regulamin i szczegóły dotyczące loterii znajdziesz na stronie loterii.