Na grafice logotyp Avalon Extreme Rugby

Szukamy nowych zawodników do drużyny rugby na wózkach – Avalon Extreme!

Team Avalon Extreme Rugby w obecnym składzie trenuje od listopada 2015 roku, pod okiem członka kadry narodowej – Tomasza Bidusia.

Mamy na koncie zwycięstwa w sparingach, turniejach Polskiej Ligi Rugby na Wózkach i Pucharze Śląska. Niedawno udało nam się wywalczyć awans do drugiej ligi rozgrywkowej Polskiej Ligi Rugby.

Poznaj naszą drużynę!

Z uwagi na szybki rozwój drużyny, szukamy nowych zawodników – osoby z URK (z tetraplegią) lub innym typem niepełnosprawności w strefie rąk.

Jeśli:

• lubisz aktywność fizyczną lub chcesz stać się aktywny;
  • jesteś gotowy na regularne treningi (2 razy w tygodniu, na terenie Warszawy) oraz wyjazdy na zgrupowania i mecze (cała Polska);
  • chcesz odnosić sukcesy sportowe;
  • chcesz być członkiem zgranego teamu;

… czekamy na Twoje zgłoszenie 🙂

W zgłoszeniu prosimy zamieścić informacje dotyczące: wieku, miejsca zamieszkania oraz typu niepełnosprawności.

Na zdjęciu drużyna rugby Avalon Extreme. 9 mężczyzn na wózkach do gry w rugby w sali sportowej.