Rysunki nut wokół napisu

Zapraszamy na V urodziny Projektu Sekson!

W czerwcu Projekt Sekson będzie świętował swoje 5. urodziny! Z tej okazji zapraszamy Was 10. czerwca o 18:00 do Stołu Powszechnego w Teatrze Powszechnym w Warszawie na wspólne świętowanie.

Spotkanie rozpoczniemy od panelu dyskusyjnego “Bo we mnie jest seks” – o seksualności osób z niepełnosprawnościami z udziałem wspaniałych osób działających na rzecz edukacji seksualnej i równościowej. Wspólnie będziemy rozmawiać o tym:

• Co się zmieniło w obszarze seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnościami w Polsce?
  • Jakie są aktualnie główne wyzwania dla osób z niepełnosprawnościami w zakresie seksualności i jak można je zmieniać?
  • W jaki sposób niepełnosprawność wpływa na doświadczanie seksualności i intymności?
  • W jaki sposób można poprawić dostępność i jakość edukacji seksualnej dla osób z niepełnosprawnościami?
  • Jak można promować pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnościami jako partnerów i partnerki w mediach i społeczeństwie?
  • W jaki sposób osoby z niepełnosprawnościami mogą być lepiej włączane w społeczny dialog na temat seksualności?

Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miała także nasza nowa broszura edukacyjna, opracowana na podstawie zrealizowanych na zlecenie Fundacji Avalon badań “O seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową”.

Urodziny nie mogą odbyć się bez tańców. Za selekcję największych, tanecznych hitów będzie odpowiedzialna Suza – miłośniczka britpopu oraz DJ-ka organizująca comiesięczne piątkowe imprezy w najbardziej znanych klubach w Warszawie takich jak Bar Studio czy klub SPATIF!

Na miejscu będziecie mogli też wyposażyć się w nasze nowe wlepki i zdmuchnąć razem z nami świeczki na urodzinowym torcie.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby do spotkania się z nami i świętowania.