Kolaż ze zdjęć osób z niepełnosprawnościami na kajakach, motorówce i sitwake.

Zapraszamy na „ExtraAktywności nad Jeziorem Zegrzyńskim” z Fundacją Avalon, czyli dzień pełen wodnych przygód dla osób z niepełnosprawnościami!

Fundacja Avalon zaprasza dorosłe osoby z niepełnosprawnościami na wyjątkowe wydarzenie „ExtraAktywności nad Jeziorem Zegrzyńskim”, które odbędzie się 9 sierpnia 2024 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Rewita Rynia. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnorodnych sportach wodnych, dostosowanych do ich potrzeb i możliwości. Na wydarzenie obowiązują zapisy z limitem miejsc!

W programie przewidujemy:

• rejsy jachtem żaglowym pod okiem doświadczonych sterników;
  • pływanie kajakami i deskami SUP, w tym specjalnymi deskami z siedziskami;
  • emocjonujący sitwake za motorówką;
  • wspólny grill integracyjny.

Bezpieczeństwo uczestników będzie priorytetem. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będą ratownicy Legionowskiego WOPR, wykwalifikowani instruktorzy oraz wolontariusze. Uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem NNW.

Szczegóły organizacyjne

Przed zapisem na wydarzenie należy zapoznać się z regulaminem „ExtraAktywności nad Jeziorem Zegrzyńskim” 2024.

Termin: 9 sierpnia 2024 (piątek), 10:00-17:00
Lokalizacja: Ośrodek Wypoczynkowy Rewita Rynia, ul. Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi
Transport: Uczestnicy dojeżdżają na miejsce we własnym zakresie. Fundacja nie zwraca kosztów dojazdu.

Komunikacja miejska z Centrum Warszawy:
• Metro Centrum -> Metro Marymont -> autobus linii 705 -> WDW Rynia
• Tramwaj 18 -> Żerań FSO -> autobus linii 735 -> WDW Rynia

Fala możliwości – przełamujemy bariery na wodzie!

Wydarzenie jest kontynuacją ubiegłorocznej imprezy „ExtraAktywna Środa”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – zobaczcie wideorelację z tego pełnego pozytywnych emocji dnia:

„ExtraAktywności nad Jeziorem Zegrzyńskim” to nie tylko okazja do spróbowania nowych, ekscytujących sportów wodnych, ale przede wszystkim szansa na przełamanie barier i integrację. Naszym celem jest pokazanie, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w aktywnym spędzaniu czasu i doświadczania pełni życia! Zależy nam również na motywowaniu ośrodków sportowych do tworzenia podobnych inicjatyw i włączania osób z niepełnosprawnościami w swoje działania.

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem i dołącz do nas!