Psycholog dziecięcy/Psycholożka dziecięca

Szukasz interesującej i twórczej pracy w organizacji pozarządowej? To może być oferta właśnie dla Ciebie!

Fundacja Avalon, której wizją jest świat bez barier, w którym osoby z niepełnosprawnością są aktywne i mają równe szanse na realizację swoich planów oraz ambicji, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Psycholog dziecięcy/Psycholożka dziecięca.

Miejsce pracy: ul. Domaniewska 50A w Warszawie

O nas

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski. Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN i zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.

Fundacja Avalon prowadzi Centrum Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci, w którym wierzymy, że kluczem do zwiększania sprawności i samodzielności jest systematyczna rehabilitacja. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. W procesie terapeutycznym biorą udział osoby od 0 – 18 roku życia: dzieci przedwcześnie urodzone oraz niemowlęta i dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, problemami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi oraz chorobami sprzężonymi. Zajmujemy się również profilaktyką zaburzeń

Zakres obowiązków

• Prowadzenie indywidualnej terapii psychologicznej z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz zajęć grupowych.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów.
  • Prowadzenie diagnoz i tworzenie planów terapeutycznych.
  • Uzupełnianie dokumentacji związanej z terapią.
  • Współpraca z innymi specjalistami w zespole terapeutycznym.
  • Diagnoza psychologiczna.
  • Prowadzenie badań i testów diagnostycznych.
  • Prowadzenie warsztatów terapeutycznych.
  • Organizacja stanowiska pracy.

Wymagania

• Dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych na poziomie studiów magisterskich.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej terapii dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością.
  • Zaangażowania w działania wewnętrzne Fundacji.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Przyjazne i empatyczne podejście do pacjenta oraz jego opiekuna.
  • Znajomość metod pracy z dziećmi z niepełnosprawnością poparta ukończonymi szkoleniami i kursami.
  • Chęć samorozwoju.
  • Samodzielne konstruowanie planów terapii.
  • Prowadzenie terapii psychologicznej z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność.

• Umowę o pracę na ½ etatu, do wyboru umowa zlecenie lub B2B.
  • Wynagrodzenie za ½ etatu w przedziale 3649,29 zł zł – 4376,56 brutto na podstawie umowy o pracę, w zależności od kompetencji i doświadczenia.
  • Dodatkowe benefity po okresie próbnym (karta prepaid Edenred, pakiet medyczny PZU Zdrowie lub karta Multisport).
  • Onboarding i przygotowanie do pełnienia obowiązków.
  • Możliwość pracy w nowoczesnym Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon w Warszawie (ul. Domaniewska 50A).
  • Możliwość podjęcia pracy od września 2024 roku.
  • Satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, która daje poczucie realnej zmiany codzienności osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych,
  • Chęć do długofalowej współpracy.

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza oferta i chcesz porozmawiać z nami na rozmowie rekrutacyjnej, prześlij CV na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując: Rekrutacja – Psycholog_Psycholożka dziecięca.

CV zbieramy do dnia 07.08.2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystentki Projektu Działu Subkont, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.