Na grafice człowiek na wózku, trzymający kalendarz z datą 08.2019

Sensoryczny spacer integracyjny z Fundacją Avalon

Na pierwszym z takich spacerów Podopieczni Fundacji Avalon poznali zapach bazaru Starej Pragi – to na fundamentach właśnie tej części miasta wyrosło najwięcej mitów i stereotypów. Uczestnicy spaceru jednocześnie, mierzyli się z tymi stereotypami i zmieniali wyobrażenia mieszkańców Pragi na temat Osób z Niepełnosprawnością.

Tym razem poznamy tajemnice Nowej Pragi i Okolic Dworca Wileńskiego – ta część miasta łączy w sobie nowoczesność z tradycją,. Tradycją, która może się wydawać niedostępna dla Osób z Niepełnosprawnością. Jednak zadbaliśmy o to, aby trasa spaceru była przyjazna dla OzN. Uczestnicy będą mogli też liczyć na pomoc naszych Asystentów.

Koszt udziału w spacerze to tylko 5 zł. Bilety są do nabycie w Muzeum Warszawskiej Pragi, które jest współorganizatorem spotkań – lub onlin.

Dla Podopiecznych Fundacji Avalon, mamy bezpłatne wejściówki. Jeśli chcecie je odebrać, napiszcie maila na adres [email protected] – najpóźniej dzień przed spacerem. Liczba miejsc jest ograniczona, warto się śpieszyć! Pełne Kalendarium spacerów znajdziecie na naszym FB. Do zobaczenia.