Na grafice człowiek na wózku elektrycznym z kalendarzem z datą 09.2020.

Praca w Dziale Subkont dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Fundacja Avalon poszukuje Asystenta/tki Projektu z orzeczeniem o niepełnosprawności do Działu Subkont

Opis stanowiska:

• porządkowanie i wprowadzanie do systemu wniosków o dofinansowanie
  • pomoc w archiwizacji wniosków o dofinansowanie
  • pomoc przy rejestrowaniu nowych subkont
  • archiwizacja dokumentacji przy subkontach
  • pomoc w obsłudze subkont
  • inne zlecone prace biurowe

Wymagania stanowiska:

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • dyspozycyjność w wymiarze 7h dziennie
  • gotowość do pracy w biurze Fundacji oraz ewentualnej pracy zdalnej
  • wykształcenie minimum średnie
  • chęć do nauki i podnoszenia umiejętności
  • dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

• umowę o pracę
  • praca na pełen etat, najlepiej w godzinach między 8 a 16 (możliwa negocjacja)
  • wynagrodzenie po okresie próbnym 2844,74zł brutto (z możliwością jego podniesienia)
  • dodatkowe benefity po okresie próbnym (karta edenred i pakiet medyczny PZU)
  • miejsce pracy: Domaniewska 50A Warszawa
  • miejsce pracy przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zostanie z nami na dłużej

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę prześlij swoje CV na adres: [email protected]

CV zbieramy do 21.09.2020

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email:[email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.