Na grafice zdjęcie z warsztatów djembe, logotyp jednego procenta i Fundacji Avalon, napis: Wspieraj podopiecznych Avalon, KRS: 0000270809, #wystarczyzaczac

Wspieraj podopiecznych Fundacji Avalon

Twoja pomoc ma niezwykłą moc, a 1% Twojego podatku może wpłynąć na poprawę jakości życia naszych podopiecznych. Pozyskane w ten sposób środki pomagają im pokryć koszty leczenia, rehabilitacji i codziennej egzystencji, a także w realizacji swoich pasji czy marzeń.

Sama organizacja z otrzymanych funduszy dofinansowuje realizację szeregu projektów mających na celu aktywizację społeczną i zmianę postrzegania niepełnosprawności oraz organizuje rehabilitację stacjonarną i online.

Przekaż wsparcie wypełniając PIT

Przekazanie 1% podatku jest niezwykle proste! Wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać (PIT 28, 36, 36L, 37, 38) numer KRS: 0000270809, nazwisko oraz numer subkonta podopiecznego (cel szczegółowy 1%) i dodatkowo wyrazić zgodę na przekazanie danych Fundacji.

Jak przekazać 1% podatku?

Sposobów jest kilka. Należy zacząć od wyboru jednego z nich!

• Spersonalizowany link e-pity dostępny jest pod profilem podopiecznego. W tym przypadku numer KRS Fundacji i cel szczegółowy – nazwisko, numer subkonta podopiecznego zaczytują się automatycznie w deklaracji PIT.
  • Program e-pity dostępny jest pod profilem podopiecznego i na stronie Fundacji Avalon. To rozwiązanie umożliwia automatyczne zaczytanie numeru KRS. Trzeba wpisać jedynie numer subkonta podopiecznego.
  • Usługa w serwis e-Urząd Skarbowy dostępna jest od 15 lutego na stronie Ministerstwa Finansów. Mogą z niej skorzystać osoby rozliczające się przy pomocy zeznań PIT (28, 36, 37, 38). Po zalogowaniu można dokonać zmiany wybranej poprzednio Organizacji Pożytku Publicznego. W tym celu w wyszukiwarce należy wpisać numer KRS – 0000270809 lub nazwę Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym. Natomiast w celu szczegółowym wpisać nazwisko, numer subkonta podopiecznego.

Jesteśmy wdzięczni darczyńcom za każdą złotówkę przekazaną naszym podopiecznym z rozliczenia 1% podatku. To pomoc, która nic nie kosztuje, a realnie zmienia świat ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Serdecznie dzięki!