Na grafice zdjęcie dwóch rąk - jedna trzyma drugą za nadgarstek. Logotyp Projektu Sekson i napis: Pełnosprawnie seksualni, 5 - 10 maja, artykuły, IG live, przejęcie stories, Your Kaya Gives Back

Fundacja Avalon i Your KAYA ruszają z akcją edukacyjną

Wspólnie z marką Your KAYA przeprowadzimy w dniach 5-10 maja akcję edukacyjną “Pełno(s)prawnie seksualni” z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Celem przedsięwzięcia będzie przybliżenie tematów związanych z niepełnosprawnością, seksualnością i rodzicielstwem. Działania będą prowadzone w mediach społecznościowych i na blogu Your KAYA.

Czego możecie się spodziewać?

Specjalistki projektu Sekson przygotowują artykuły dotyczące dostępności i dostosowania gabinetów specjalistycznych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, mitów i stereotypów, które narosły wokół niepełnosprawności, a także językowego savoir-vivre wobec OzN. Teksty zostaną opublikowane na blogu Your KAYA. Natomiast na Instagramie marki zagoszczą osoby z niepełnosprawnościami, które aktywnie wspierają projekt Sekson. Finałem akcji edukacyjnej będzie rozmowa live na Instagramie marki, w czasie której Marta Lorczyk, aktywistka społeczna, zaangażowana w promowanie tematu niezależnego życia i seksualności osób z niepełnosprawnościami oraz Żaneta Krysiak, specjalistka projektu Sekson porozmawiają o niepełnosprawności w kontekście poczucia kobiecości.

Your KAYA wesprze projekt Sekson

Marka przekaże 10% przychodu ze sprzedaży swoich produktów, na rozwój projektu Sekson. Akcja sprzedażowa na rzecz Fundacji Avalon zaplanowana została na 8 – 10 maja. Każdy, kto nabędzie w tych dniach produkty marki, wesprze również Fundację w realizacji działań na rzecz dostępności placówek medycznych i specjalistów, a także edukacji w zakresie seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dlatego też zapraszamy do zrobienia zakupów w sklepie Your KAYA, a tym samym wsparcia inicjatyw, jakie rozwijamy w projekcie Sekson.

Zapraszamy do obserwowania profili na Instagramie projektu Sekson oraz marki Your KAYA gdzie będziemy na bieżąco informować o podejmowanych działaniach.