Na grafice ręka trzymająca telefon z logotypem BLIKa, napis: wesprzyj podopiecznych Fundacji Avalon przelewem na telefon BLIK! Podaj numer: 666 324 328, Pomóż nam pomagać innym!

Fundacja Avalon udostępnia możliwość przekazania darowizny przelewem na telefon BLIK

Przelew na telefon BLIK staje się niezwykle popularnym rozwiązaniem, przede wszystkim ze względu na szybkość transferu oraz bezpieczeństwo transakcji. W październiku 2020 roku, operator podał, że liczba zarejestrowanych numerów telefonu z aplikacjami banków posiadających opcję przelewu na telefon BLIK osiągnęła 8 milionów i dynamicznie rośnie.

Jak wspierać za pomocą płatności BLIK na telefon?

Przekazanie darowizny na rzecz naszej organizacji i beneficjentów jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację swojego banku w telefonie i uruchomić w niej funkcję przelewu na telefon BLIK, następnie wybrać zapisany w kontaktach numer telefonu Fundacji Avalon: 666-324-328 lub wpisać go ręcznie. Przekazując darowiznę dla konkretnej osoby należy wpisać w tytule wpłaty nazwisko i numer subkonta wybranego podopiecznego, a następnie zatwierdzić przelew. W ten sposób przekazane wsparcie finansowe trafi błyskawicznie na konto Fundacji, a na subkonto podopiecznego przy najbliższym rozliczeniu.

Jak przekazać darowiznę przelewem na telefon BLIK?

1. Zaloguj się do swojej aplikacji bankowej.
  2. Wejdź w zakładkę Płatności/Przelewy.
  3. Wybierz opcję PRZELEW NA TELEFON.
  4. Dodaj NOWY PRZELEW.
  5. Wybierz numer konta, z którego chcesz dokonać płatności.
  6. Podaj numer telefonu Fundacji Avalon lub wybierz z zapisanych kontaktów: 666 324 328
  7. Jeśli chcesz wspomóc konkretnego podopiecznego Fundacji, w tytule przelewu wpisz jego nazwisko i numer subkonta.
  8. Zatwierdź wykonanie płatności.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: LINK