Uśmiechnięty Jacek Rozenek.

Inspirujące spotkanie z Jackiem Rozenkiem dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami

Zapraszamy serdecznie na inspirujące warsztaty z Jackiem Rozenkiem – aktorem i mówcą motywacyjnym, który podzieli się swoją niezwykłą historią walki o powrót do zdrowia po udarze mózgu.

Podczas spotkania Jacek Rozenek opowie o swoim życiu przed udarem, o tym, jak radził sobie z trudnościami i jakie były pierwsze chwile po udarze. Dowiemy się, jak wyglądała jego walka o powrót do sprawności, jak ważne było wsparcie bliskich oraz co motywowało go do działania. Podzieli się kluczowymi lekcjami życiowymi, między innymi o tym, jak radzić sobie z porażkami i jak każdy z nas może przekraczać swoje granice. Warsztaty zakończą się otwartą sesją pytań i odpowiedzi, gdzie uczestnicy będą mogli bezpośrednio porozmawiać z prowadzącym. Na sam koniec odbędzie się motywujące podsumowanie.

Gdzie: 24.10.2024 (czwartek), godz. 16:00 – 18:00, ul. Domaniewska 50A (siedziba Fundacji Avalon)

Dla kogo: Na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.

Zapisy: Zgłoś się na warsztaty przez formularz zgłoszeniowy. Potwierdzenie uczestnictwa wyślemy drogą mailową.

Spotkanie organizowane w ramach realizacji projektu wsparcia wytchnieniowego dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami Fundacji Avalon z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Weź udział w wydarzeniu i zainspiruj się historią człowieka, który pokonał trudności i udowodnił, że nie ma granic dla ludzkiego ducha wiary w swoje możliwości.