Na grafice zdjęcie starszej kobiety w zniszczonym domu. Napis Wsparcie Vostok.SOS, Pomoc ofiarom wojny. Logotyp Helpuj.pl i Vostok.SOS.

POMOC OFIAROM WOJNY W UKRAINIE – ZBIÓRKA NA RZECZ VOSTOK.SOS

Wobec kryzysowej sytuacji w Ukrainie, nie chcąc pozostać obojętnymi, Fundacja Avalon postanowiła wesprzeć w działaniach ukraińską Organizację Vostok.SOS, która swoimi działaniami wspiera rodaków w tym trudnym, wojennym czasie.

Na naszym portalu Helpuj.pl uruchomiliśmy zbiórkę, na rzecz Vostok.SOS i ludzi, którzy zostali w Ukrainie, by walczyć o swój kraj i jego niepodległość. Wierzymy, że wspólnie uda nam się pomóc i ocalić ofiary wojny, które w swojej heroicznej walce najbardziej tego teraz potrzebują.

Link do zbiórki: POMOC OFIAROM WOJNY W UKRAINIE – Wsparcie Organizacji Vostok.SOS

Osoby z organizacji Vostok.SOS pracują w pocie czoła przez 24 godziny na dobę, w ogromnym stresie i napięciu, bo każdy telefon jest na wagę czyjegoś życia. Największa pomoc potrzebna jest na miejscu – tam, gdzie aktualnie giną ludzie, przeważnie cywile. Obecnie na miejscu potrzebne jest wsparcie przy transporcie ludzi w bezpieczne miejsca, a także środki pieniężne na leczenie w szpitalach, które zapełniają się z dnia na dzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostają obojętni na krzywdę drugiego człowieka. Każda wpłata to realna pomoc dla mieszkańców oblężonych terenów.

Cała kwota zostanie przekazana na pomoc ofiarom konfliktu na Ukrainie.
Fundacja Avalon