Środki na subkoncie

Jak sprawdzić, ile mam środków na subkoncie?

Informację o ilości środków zgromadzonych na subkoncie do zbierania 1,5% i darowizn dla osób niepełnosprawnych możesz uzyskać na bieżąco logując się do swojego subkonta poprzez naszą stronę internetową.

Aby zalogować się do subkonta należy wejść na stronę www.fundacjaavalon.pl i wybrać zakładkę logowanie.

Jako login prosimy podać swój numer subkonta (sam numer bez nazwiska).

Pierwszorazowym przypisanym hasłem jest numer PESEL beneficjenta, który ma założone subkonto. Oczywiście hasło można w dowolnej chwili zmienić korzystając z takiej opcji po zalogowaniu się do subkonta.

Stan subkonta w systemie logowania na stronie Fundacji aktualizowany jest zazwyczaj każdego dnia roboczego. Księgowanie na subkontach wpłat pochodzących z darowizn następuje w następnym dniu roboczym po ich otrzymaniu przez Fundację. Jeśli mimo kilku dni oczekiwania nie widzisz wpłaty, której się spodziewasz, to prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.

Informację o stanie subkonta można również uzyskać kontaktując się z biurem Fundacji telefonicznie pod numerem (22) 266 82 36 lub 666 324 328, a także drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected].

Celem potwierdzenia danych Pracownik Fundacji zapyta o imię i nazwisko (informacja o stanie subkonta może zostać udzielona wyłącznie beneficjentowi, Reprezentantowi lub osobie upoważnionej w danym zakresie) oraz PESEL beneficjenta.