Na grafice rysunek całujących się kobiety i mężczyzny na wózku. Napis Konkurs - wypełnij formularz zgłoszeniowy i wystąp w roli prelegenta_ki podczas IV konferencji Sekson. Logotypy Projektu Sekson i Fundacji Avalon.

Weź udział w konkursie na prelekcję podczas IV Konferencji Sekson

Ogłaszamy konkurs na prelekcję podczas Konferencji. By wziąć udział w konkursie i wystąpić podczas wydarzenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. W zgłoszeniu m.in. trzeba zawrzeć pomysł na tytuł wystąpienia i jego krótki opis. Spośród nadesłanych zgłoszeń przedstawiciele Fundacji Avalon i Zespół Ekspercki Projektu Sekson wybiorą trzy zwycięskie zgłoszenia. Ich autorzy_ki będą mieli możliwość wystąpienia na naszej Konferencji.

IV Konferencja o seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową, odbędzie się w październiku 2022 roku w Warszawie. Będzie również transmitowana online.

W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie cielesność. Będziemy rozmawiać o ciele interdyscyplinarnie – w perspektywach: seksuologicznej, medycznej, psychologicznej, a przede wszystkim edukacyjnej. Przyjrzymy się naszym ciałom, temu jak o nich mówimy, jak są społecznie postrzegane i obrazowane. Będziemy dyskutować o rolach ciała, funkcjach i stereotypach wokół niego.

Konkurs jest otwarty, szczególnie kierowany do:

• osób z niepełnosprawnością ruchową,
  • specjalistów i specjalistek z zakresu: ginekologii, seksuologii, urologii, fizjoterapii, psychologii, osób zainteresowanych tematyką cielesności w kontekście niepełnosprawności,
  • badaczy i badaczek naukowych,
  • przedstawicieli_ek organizacji pozarządowych,
  • studentów_ek kierunków medycznych, humanistycznych.

Organizatorem Konferencji Sekson jest Fundacja Avalon i jeden z jej projektów – Projekt Sekson.

Konkurs trwa do 20 czerwca.

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.

Weź udział w konkursie – wypełnij formularz

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: [email protected].