Na grafice rysunek kobiety siedzącej przy biurku z laptopem obok niej mężczyzna na wózku. Napis: Przyjdź i załóż zbiórkę w Fundacji Avalon. Logotypy Helpuj i Fundacji Avalon.

Załóż załóż zbiórkę stacjonarnie w Fundacji Avalon

Portal Helpuj.pl od września 2022 roku wprowadza nową formę wsparcia dla podopiecznych – zakładanie zbiórek stacjonarnie, w siedzibie Fundacji Avalon przy wsparciu pracownika projektu.

Każda osoba posiadająca subkonto w naszej Fundacji, która jest zainteresowana założeniem zbiórki w portalu Helpuj.pl na miejscu będzie mogła zapisać się wcześniej na spotkanie z pracownikiem portalu, na którym otrzyma kompleksową pomoc i opiekę przy uzupełnianiu formularzu zakładania zbiórki oraz praktyczne wskazówki, jak ją prowadzić, by osiągnąć sukces.

Dyżur będą odbywały się w drugą środę miesiąca, pierwszy termin już 14.09.

Zapisz się już dzisiaj na indywidualne spotkanie pod numerem telefonu: 22 349 97 76 lub mailowo [email protected].