Jakub Rafalski

Psycholog Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon oraz Kompleksowego Centrum Poradniczego

Portret Jakuba Rafalskiego

wtorki i czwartki: 09:00 - 15:00

Zajmuje się

Wsparciem psychologicznym podopiecznych Fundacji. Wspiera też osoby z chorobami układu pokarmowego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych specjalistów. Udziela także bezpłatnych porad dla osób z niepełnosprawnościom oraz ich opiekunów czy członków rodzin w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego Fundacji Avalon.

Z Fundacją Avalon związany od 2021 roku.

Nieobecność

Jakub jest nieobecny do 17 czerwca. Zapraszamy na konsultacje w późniejszym terminie.

wtorki i czwartki: 09:00 - 15:00

Wykształcenie

Absolwent studiów magisterskich z Psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Obecnie w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (rekomendowanej przez PTTPB).

Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jest terapeutą Racjonalnej Terapii Zachowania (nr certyfikatu: 946/2019) oraz terapeutą Simontonowskim w trakcie certyfikacji.

Kursy

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii, Pracowni neurorehabilitacji Akademickiego Centrum Medycznego, Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju a także na oddziale psychiatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie.

Prywatnie

Interesuje się podróżami po Europie, muzyką oraz piłką nożną. Lubi pomagać innym, angażując się jako wolontariusz – od wielu lat kwestuje w trakcie finałów WOŚP, a także był dwukrotnie liderem rejonu projektu Szlachetna Paczka.