Karolina Murawska

Fizjoterapeutka Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Karoliny Murawskiej

Zajmuje się

Pracuje z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności ruchowej, głównie o charakterze neurologicznym.

Z Fundacją Avalon związana od 2016 roku.

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Wychowanie Fizycznego w Warszawie (studia licencjackie).

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (studia magisterskie) na kierunku fizjoterapia.

Kursy

Uczestniczka wielu szkoleń, w tym m.in. PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), warsztatów pracy z pacjentami chorymi na Parkinsona oraz po udarze mózgu, szkoleń z zakresu osteopatycznej diagnostyki i leczenia kręgosłupa, zaburzeń kompleksu miednicznego oraz osteopatycznego podejścia do zaburzeń psychosomatycznych, a także terapii stawów obwodowych wg. koncepcji Kaltenborn-Evjenth. Ukończyła również kurs z zakresu uroginekologii ‘’Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej’’ akredytowany przez PTUG, kompleksowej terapii blizny i kinesiotapingu.

Prywatnie

Kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski w Judo a dziś medytująca fanka rozwoju osobistego i filmów przyrodniczych.