Czwórka podopiecznych Fundacji Avalon - trzy kobiety na wózkach oraz mężczyzna z protezą.

Promocja przy przeniesieniu subkonta do Fundacji Avalon – aktualizacja 2.02.2024 r.

Chcesz móc w łatwy sposób dofinansować koszty życia codziennego?

Chcesz móc dofinansowywać ze środków zgromadzonych na subkoncie wydatki na swoje marzenia i pasje?

Chcesz móc prosto i szybko składać elektronicznie wniosek o dofinansowanie?

Chcesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań i mieć przejrzysty dostęp do wglądu stanu subkonta?

Podzielasz nasze stanowisko, że osoby z niepełnosprawnościami mogą być aktywne w każdej sferze życia?

Jeśli tak, załóż subkonto w Fundacji Avalon i przenieś środki finansowe BEZ PROWIZJI!

Fundacja Avalon aktywnie działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych, a od lat utrzymuje się w czołówce organizacji pod względem środków zgromadzonych z tytułu odpisu podatku. Dzięki naszej aktywnej postawie i zaangażowaniu udało się nam wpłynąć na decyzję posłów i w 2023 wszyscy uprawnieni będą mogli przekazać już nie 1% a 1,5% osobom potrzebującym.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą Fundacji lub masz trudności z wypłaceniem środków z Organizacji, w której aktualnie posiadasz subkonto – przenieś zgromadzone środki do Fundacji Avalon i przekonaj się, że z nami jest łatwiej!

Co gwarantujemy?

• 0% od przeniesionych środków,
  • szeroki wachlarz kosztów możliwych do dofinansowania, także kosztów życia codziennego,
  • trzy sposoby złożenia wniosku o dofinansowanie – w tym także online, bez wychodzenia z domu,
  • aplikację subkonta, dzięki której większość formalności można załatwić przy pomocy urządzenia mobilnego,
  • szybką wypłatę środków – ok. 3 dni roboczych,
  • minimum formalności,
  • liczne, darmowe materiały do apelowania (200 darmowych ulotek, 200 darmowych wizytówek co roku, oraz wiele innych),
  • indywidualne podejście do każdego podopiecznego,
  • dedykowany portal zbiórkowy Helpuj.pl z najniższą opłatą manipulacyjną,
  • możliwość korzystania z pozostałych projektów Fundacji.

Fundacja Avalon gwarantuje wszystkim osobom, które mają założone lub założą subkonto, a następnie zlecą przelanie środków zgromadzonych w innej Fundacji na subkonto w Fundacji Avalon, zaksięgowanie tego przelewu w całości, bez pobrania standardowej prowizji.

Wystarczy, że prześlesz na adres [email protected] potwierdzenie przelewu lub informację jakiego przelewu mamy się spodziewać z przeniesieniem środków. Ważne żebyśmy mogli zidentyfikować przelew przychodzący i zaksięgować go bez prowizji lub zwrócić prowizję, jeśli przelew został już zaksięgowany na subkoncie.

Pamiętaj o weryfikacji umowy podpisanej z Fundacją, w której masz aktualnie zgromadzone środki (czy zezwala na założenie drugiego subkonta i przeniesienie środków). Fundacja Avalon nie zabrania posiadania kilku subkont.

Promocja obowiązuje od 2.02.2024 r. na czas nieokreślony i dotyczy wszystkich osób, które w dniu wejścia promocji mają założone subkonto w Fundacji Avalon lub dopiero je założą.

Z promocji można skorzystać jednorazowo.