Darowizna

Od 2006 roku działamy na rzecz osób z niepełnosprawnością i przewlekle chorych, obejmujemy wsparciem ponad 12 tysięcy osób. Przekazując darowiznę pomagasz realizować naszą misję! Wpłaty może dokonać każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy, zarówno na cele statutowe Fundacji, jak i na rzecz wybranej osoby.

Każdy sposób jest dobry – skorzystanie z formularza wpłaty, przelew internetowy czy wpłata na poczcie! Wybierz najlepszy dla Ciebie i pamiętaj, że przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku.

Darowizna na rzecz podopiecznego

Zależy Ci na wsparciu konkretnej osoby? Poszukaj jej w zakładce Nasi podopieczni i skorzystaj z dedykowanego jej formularza wpłaty. Pamiętaj jednak, że nie wszystkich możesz znaleźć w ten sposób.

Jeżeli nie widzisz wybranej przez siebie osoby – zgłoś się do nas na adres [email protected] lub bezpośrednio do niej z prośbą o wysłanie linku do dedykowanego formularza wpłaty.

Wykonując przelew bankowy lub wpłatę na poczcie, podaj następujące dane:

• nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
  • nr rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
  • tytuł wpłaty: np.:  KOWALSKI, xxx – podaj nazwisko i numer subkonta osoby, której chcesz przekazać darowiznę. To bardzo ważne, dzięki temu będziemy mogli prawidłowo zaksięgować darowiznę.

Środki przekazywane na subkonta naszych podopiecznych (Regulamin Fundacji Avalon par. 8) są wydatkowane na koszty leczeniarehabilitacji, ale również na koszty dojazdów i życia codziennego.

Jeśli chcesz określić celowość przekazanej wpłaty, prosimy o przesłanie w tej sprawie pisma listownie na adres Fundacji Avalon: ul. Domaniewska 50A. 02-672 Warszawa lub mailowo: [email protected].

Od wpłat dokonanych przez PayU pośrednik pobiera prowizję w wysokości 0,80% darowizny, następnie Fundacja pobiera 3% opłaty manipulacyjnej zgodnie z Porozumieniem podpisywanym przy założeniu subkonta.

Darowizna na cele statutowe Fundacji

Chcesz dokonać wpłaty na rzecz naszych działań statutowych? Skorzystaj z formularza wpłaty, wybierając dogodną dla siebie metodę płatności.

Wolisz przelew bankowy lub wpłatę na poczcie? Wystarczy, że podasz następujące dane:

• nr rachunku odbiorcy: 86 1600 1286 0003 0031 8642 6151

Chcesz dowiedzieć się co robimy? Sprawdź zakładkę Nasze projekty.