Wsparcie Fundacji

Jako Fundacja cenimy mądrą dobroczynność. Stawiamy na transparentność i rzetelne rozliczanie się z naszych działań projektowych, które mają na celu wspieranie w leczeniu, aktywizację sportową, edukację i realną pomoc w realizacji potrzeb osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Pozyskane fundusze pomagają nam działać na rzecz osób w potrzebie, jak i pracy nad zwiększaniem świadomości w zakresie barier, z jakimi mierzą się na co dzień.

Na zdjęciu wolontariuszka podaje pakiet prelegentce podczas konferencji.
Na zdjęciu dziewczyna z protezami nóg schodzi ze schodów.
  • Na zdjęciu wolontariuszka podaje pakiet prelegentce podczas konferencji.
  • Na zdjęciu dziewczyna z protezami nóg schodzi ze schodów.

1,5% podatku

Przekazując 1,5% podatku możesz pomóc Fundacji, a także jej podopiecznym. To nic nie kosztuje!

Darowizna

Chcesz wesprzeć działania Fundacji lub pomóc konkretnej osobie z grona naszych podopiecznych? Przekaż darowiznę za pomocą formularza wpłaty, przelewu internetowego lub klasycznego przekazu pocztowego.

SMS charytatywny

Najprostsza forma darowizny, którą można wesprzeć zarówno wybranego podopiecznego, jak i realizację celów statutowych Fundacji Avalon.

Przelew na telefon BLIK

Chcesz pomóc, ale zależy Ci na czasie i potrzebujesz szybkiego rozwiązania? Przekazanie darowizny za pomocą błyskawicznego przelewu na telefon BLIK będzie idealną opcją dla Ciebie!

FaniMani

Często robisz zakupy online? Przy tej okazji przekaż darowiznę, która Cię nic nie kosztuje!

Allegro

Aukcje charytatywne – licytujesz i pomagasz! Sprawdź jak to zrobić i kogo możesz w ten sposób wesprzeć.

Zbiórka publiczna

Akcja Kwestarska w ramach Zbiórki Publicznej Fundacji Avalon to świetna możliwość pozyskania dodatkowych środków na subkoncie lub wsparcia celów statutowych Fundacji. Zgłoś akcję i skorzystaj z darmowych materiałów oraz wsparcia merytorycznego naszych specjalistów.

Przelewy walutowe i zagraniczne

Chcesz przekazać darowiznę z zagranicy? To nie problem!

Na co idą Twoje pieniądze?

Rehabilitacja i usamodzielnianie

Prowadzimy szereg programów i projektów, które mają na celu pomóc osobom z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorym w poprawie jakości ich życia. Rehabilitujemy, udzielamy porad oraz zapraszamy do zajęć aktywizujących.

Zmiana wizerunku społecznego osób z niepełnosprawnościami

Podejmujemy działania wizerunkowe, kampanie społeczne oraz wzbudzamy dyskusje w mediach na temat sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Chcemy, by były postrzegane jak zwykli ludzie – normalizujemy niepełnosprawność.

Łączenie światów

Do rozmów i akcji zapraszamy zarówno osoby z, jak i bez doświadczenia niepełnosprawności. Zależy nam na tym, by to przestały być dwie odrębne, nieznające się nawzajem grupy, Wszak żyjemy na tym samym świecie!

Chcesz nas wspierać systemowo?