kobieta na wózku siedzi przed biurkiem z laptopem i rozmawia przez telefon

Nowa forma wsparcia – bezpośrednia pomoc finansowa

Wszystkie osoby posiadające aktywne subkonto w Fundacji Avalon mogą od 1. kwietnia skorzystać z Programu Bezpośredniej Pomocy Finansowej!

Program zakłada możliwość skorzystania z bezzwrotnej pomocy w wysokości 10% aktualnie zgromadzonych na subkoncie środków, bez konieczności przesyłania rachunków i faktur. Z takiego wsparcia można skorzystać raz na kwartał, czyli 4 razy w roku.

Wystarczy przesłać do Fundacji pocztą tradycyjną lub mailowo specjalny wniosek o Bezpośrednią Pomoc Finansową. Fundacja w ramach środków bez określonego celu wydatkowania przeleje na wskazane konto bankowe pieniądze. Nie trzeba składać standardowego wniosku o dofinansowanie z załączonymi dokumentami księgowymi.

Uzyskane w ten sposób środki należy przeznaczyć na cele związane z ochroną zdrowia, koszty leczenia i rehabilitacji podopiecznego.

Prosimy zapoznać się z regulaminem programu dostępnym tutaj, by poznać nowe możliwości subkonta! Z nami jest łatwiej!