Na grafice uśmiechnięta fizjoterapeutka siedzi przed laptopem i unosi ciężarek. Napis: 20% zniżki Karnet Online.

20% zniżki na karnet aktywnej rehabilitacji online

Bądź aktywny, ćwicząc z dowolnego miejsca! Zapraszamy Cię do skorzystania z karnetu rehabilitacji online „Aktywni i Samodzielni”. Korzystając z aplikacji Zoom połączysz się z fizjoterapeutą – wystarczy kliknąć w otrzymany od nas link. Rehabilitacja skierowana jest do osób od 16 roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

W ramach karnetu otrzymujesz:

• 10 godzin indywidualnych ćwiczeń z fizjoterapeutą
  • minimum 5 dodatkowych aktywności (możesz zrealizować więcej)

Aktywności, z których możesz skorzystać:

• konsultacja i terapia psychologiczna
  • konsultacja i terapia logopedyczna
  • cross trening
  • zumba
  • techniki relaksacyjno – oddechowe
  • samoobrona
  • nordic walking

Koszt:

Standardowy koszt karnetu „Aktywni i Samodzielni”, dofinansowanego przez Fundację Avalon, wynosi 500 zł. Koszt po uwzględnieniu zniżki to 400 zł.

Karnet ma charakter bezterminowy

• Ty decydujesz kiedy korzystasz
  • można go rozwiązać w każdym momencie (Fundacja zwróci środki za niewykorzystane godziny)

Jesteś posiadaczem subkonta w Fundacji Avalon?

Pamiętaj, że koszt karnetu możesz pokryć ze zgromadzonych środków. Wypełniony druk wniosku o dofinansowanie (z zaznaczeniem płatności „do sprzedawcy”) należy wysłać pocztą na adres Fundacji. Fundacja wystawi oryginał faktury i odejmie środki z subkonta.

Umów się na bezpłatną konsultację online!

Kontakt:

tel. 22 349 97 71, 796 324 328