Na grafice logotypy Fundacji Avalon i Avalon Active, i napis Szukamy Psychologa Wyślij CV na adres fizjoterapia@fundacjaavalon.pl

Avalon Active poszukuje psychologa

Szukasz interesującej i twórczej pracy w organizacji pozarządowej?

To może być praca właśnie dla Ciebie!

Fundacja Avalon, której wizją jest świat bez barier, w którym osoby z niepełnosprawnością są aktywne i mają równe szanse na realizację swoich planów oraz ambicji, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Psycholog.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie indywidualnych konsultacji, terapii i udzielanie wsparcia beneficjentom Fundacji.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów.
  • Prowadzenie zajęć grupowych z zakresu technik oddechowych i relaksacji.
  • Wsparcie zespołu fizjoterapeutów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.
  • Wsparcie przy wewnętrznych działaniach integracyjnych.
  • Tworzenie nowych projektów odpowiadających na potrzeby beneficjentów Fundacji.

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum roku doświadczenia w pracy jako psycholog z pacjentami z niepełnosprawnością ruchową.
  • Otwartości i chęci poszerzania wiedzy z zakresu niepełnosprawności i neurologii.
  • Zaangażowania w działania wewnętrzne Fundacji.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie szkolenia z prowadzenia terapii z wykorzystaniem EEG Biofeedback oraz rozpoczęcie procesu szkolenia w kierunku psychoterapii.

Oferujemy:

• Stałą umowę o pracę na połowę etatu w systemie zmianowym.
  • Pracę pełną wyzwań, umożliwiających rozwój własnych kompetencji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej.
  • Pracę w przyjaznym środowisku z ludźmi, którzy cenią uśmiech, wzajemną motywację i wsparcie, a także i dobrą atmosferę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś podjąć pracę od zaraz prześlij swoje CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska: psycholog

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam dla Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel.  22 349 97 71, 796 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty/tki ds. projektów dotacyjnych, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.

Więcej informacji o Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym – www.fundacjaavalon.pl