Na grafice zdjęcie starszej kobiety w maseczce ochronnej i napis Pomoc ma moc #helpujz domu, #aktywnizavalon

Dołącz do zbiórki na ZOL-e i DPS-y organizowanej przez Fundację Avalon

Jesteśmy #aktywnizavalon!

Wiemy, że POMOC MA MOC!

Dlatego pomagamy pacjentom, mieszkańcom oraz pracownikom ZOL-i i DPS-ów.

Domy pomocy społecznej i zakłady opiekuńczo-lecznicze to instytucje opieki całodobowej, w których przebywają osoby przewlekle chore, a także z niepełnosprawnościami, dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy.

Rzeczywistość tych instytucji jest skrajnie trudna. Brakuje podstawowych środków do zabezpieczenia przed zarażeniem koronawirusem.

Fundacja Avalon otworzyła ogólnopolską zbiórkę funduszy na zakup środków ochrony osobistej dla mieszkańców, pacjentów i pracowników wspomnianych instytucji.

Zbiórka jest dostępna pod linkiem:

Twoja POMOC MA MOC! Może sprawić, że najbardziej potrzebujące placówki otrzymają od nas pakiety medyczne z najważniejszym sprzętem.

Dołącz do zbiórki na portalu Helpuj.pl:

• przekazując wpłatę,
  • udostępniając zbiórkę innym i zachęcając do jej wspierania
  • wysyłając SMS pod numer 75 165 o treści POMOC

* Koszt SMSa to 6,15 zł brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł stanowi darowizna.

Do dzieła!