Na grafice rysunkowe ośmiu sylwetki różnych kobiet. Napis Dzień kobiet w Fundacji Avalon

Dzień Kobiet w Fundacji Avalon

Dzień Kobiet po raz pierwszy obchodzono w 1909 roku w USA. Bardzo szybko obchody tego święta rozpowszechniły się na całym świecie. W Polsce kojarzy się często z goździkami, różami i tulipanami, które Panowie wręczają swoim Paniom.

W tym roku Fundacja Avalon przygotowała coś specjalnego dla Pań z niepełnosprawnościami. Z okazji Dnia Kobiet 8 marca szykujemy dzień pełen niespodzianek.

Z myślą o Was, Drogie Panie przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, a w nim:

12.00 – 16.30 – sesja makijażu wykonanego przez Klaudię Rybus z Makeupownia Klaudia Rybus Studio;

16.30 – 17.00 – warsztat z Wioletą Więckowską z Moda bez Ograniczeń, która opowie o tym jak dobrać odpowiednią stylizację podkreślającą kobiecą sylwetkę;

17.00 – 20:00 – projekcja filmu „Boska Florence” oraz dyskusja przy aromatycznej kawie.

Zapraszamy do siedziby Fundacji Avalon przy ul. Domaniewskiej 50A w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na sesję makijażu i film obowiązują zapisy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 marca pod adresem: [email protected].

W wiadomości prosimy o informację, w którym elemencie programu chcą Państwo wziąć udział.

Do wspólnego świętowania i udziału w projekcji filmu zapraszamy również Panów 🙂