sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 04.2015

Fani Mani – nowy sposób zbierania środków na subkoncie!

Szanowni Państwo,

Już teraz mogą Państwo w bardzo prosty sposób zbierać dodatkowe środki na swoim subkoncie!

Nasza Fundacja rozpoczęła współpracę z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom. W programie uczestniczy ponad 500 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów! Kupujący robi zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz wybranej przez Kupującego organizacji.

Razem z FaniMani przygotowaliśmy specjalny system umożliwiający przekazywanie wpłat nie tylko dla Fundacji, ale także na rzecz konkretnych Podopiecznych. Jako pierwsi otrzymaliśmy taką możliwość, której byliśmy inicjatorami i dziś z dumą możemy Państwa o tym powiadomić 🙂 Na chwilę obecną tylko Podopieczni Fundacji Avalon mogą korzystać indywidualnie z takiej formy wsparcia. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Jak to działa?

1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie
  2. Będąc zalogowanym na swoim koncie Kupujący wybiera Fundację Avalon jako cel, który chce wesprzeć
  3. Następnie Kupujący wybiera Podopiecznego, któremu chce pomóc, wpisując jego identyfikator w polu „Dodatkowe informacje” (pole to znajduje się w zakładce: „Moje konto” – „Ustawienia”)
  4. Robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani
  5. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!

Więcej na temat kupowania i pomagania przez FaniMani znajdą Państwo tutaj: https://fanimani.pl/

Jak widać, korzystanie z FaniMani jest bardzo proste, dlatego warto powiadomić o tym jak największą liczbę osób! Im więcej osób zachęcicie Państwo do zakupów w ten sposób, tym więcej będzie wpływów na Państwa subkonto.

OD CIEBIE ZALEŻY ILE WPŁAT UZBIERASZ!

Aby ułatwić Państwu apelowanie przygotowaliśmy ulotki informacyjne, które możemy wydrukować dla Państwa bezpłatnie w ilości 200 sztuk. Ponadto, udostępnimy Państwu także ulotkę elektroniczną, którą można np. rozsyłać drogą mailową lub zamieszczać na portalach społecznościowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem ulotek o FaniMani to prosimy o kontakt mailowy ([email protected]) lub telefoniczny (22 266 82 36, 666 324 328). Prosimy o określenie jaką formę ulotki chcą Państwo otrzymać (papierowa i / lub elektroniczna) oraz w jakiej ilości.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Kontaktując się z Fundacją Avalon w związku z wyżej zamieszczonym artykułem oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem korzystania z usług Serwisu FaniMani.pl zamieszczonym na stronie internetowej Fundacji Avalon i akceptuję jego warunki.