Kolaż ze zdjęć osób z różnymi niepełnosprawnościami, wraz z logiem Fundacji Avalon i logiem firmy FAAC.

Fundacja Avalon i Firma FAAC Polska razem w walce o równość i wsparcie osób z niepełnosprawnościami!

Firma FAAC Polska, lider w dziedzinie automatyki i kontroli dostępu, ogłasza rozpoczęcie zbiórki na rzecz Fundacji Avalon. Inicjatywa ta jest napędzana przez zaangażowanie pracowników FAAC oraz technologię, która jest sercem działalności firmy. Wsparcie przedsiębiorstwa jest znaczącym wkładem w budowanie bardziej otwartego i akceptującego społeczeństwa.

Firma FAAC funkcjonuje na polskim rynku od 25 lat. Jej misją jest poprawa jakości życia i bezpieczeństwa klientów poprzez upraszczanie i automatyzację codziennych czynności. W tym celu firma projektuje i produkuje innowacyjne urządzenia z zakresu automatyki i kontroli dostępu – zarówno dla użytkowników pojazdów, jak i dla pieszych.

Firma od zawsze przestrzega zasad CSR społecznej odpowiedzialności biznesu i wspiera inicjatywy społeczne. Tym razem zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz Fundacji Avalon, ze względu na chęć zwiększania świadomość na temat niepełnosprawności wśród swoich pracowników, klientów i partnerów handlowych.

Środki zebrane w ramach zbiórki na portalu Helpuj.pl zostaną przeznaczone na działania mające na celu wyrównywanie szans dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych oraz na zmianę postrzegania niepełnosprawności w Polsce.

Cieszymy się, że Fundacja Avalon została wybrana jako beneficjent zbiórki. Ta inicjatywa nie tylko pomaga osobom z niepełnosprawnościami, ale także promuje odpowiedzialność społeczną i walkę z wykluczeniem. Wierzymy w to, że wspólne wysiłki firm i organizacji społecznych mogą realnie wpływać na pozytywne zmiany w naszym społeczeństwie.