Na zdjęciu czwórka dzieci - dwóch chłopców na wózkach oraz chłopiec i dziewczynka bez niepełnosprawności. Każde z dzieci ma piłkę.

Fundacja Avalon otwiera Akademię Sportową dla Dzieci!

Uwaga! Zapisy wystartowały 30.08.2024 roku. Sprawdź, do jakiej sekcji można dołączyć.

Fundacja Avalon ogłasza otwarcie nowej inicjatywy w ramach Avalon Kids – Akademii Sportowej dla Dzieci, której celem jest stworzenie integracyjnych sekcji sportowych. Poprzez wspólną zabawę i rywalizację dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty, budować pewność siebie i nawiązywać nowe przyjaźnie.

Akademia Sportowa będzie oferować cotygodniowe treningi w dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, taniec, siatkówka na siedząco i wiele innych. Zajęcia odbywać się będą w trakcie roku szkolnego, niezależnie od warunków pogodowych, na salach gimnastycznych w Warszawie. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich uczestników. Regularne treningi w różnych dyscyplinach sportowych pozwolą dzieciom na poprawę ogólnej sprawności fizycznej i kondycji. Wszystkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci z niepełnosprawnościami, zapewniając im bezpieczny i efektywny rozwój motoryczny.

Zapisy do Akademii Sportowej dla Dzieci

Rekrutacja do Akademii jest otwarta zarówno dla dzieci pełnosprawnych, jak i z niepełnosprawnościami. W każdej grupie połowa miejsc przeznaczona jest dla dzieci z niepełnosprawnością, a druga połowa dla dzieci pełnosprawnych. Dzięki temu zajęcia będą miały charakter w pełni integracyjny, pozwalając na nawiązywanie przyjaźni i wzajemne poznawanie się.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów do zapisywania swoich pociech do wybranych sekcji sportowych – rekrutacja wystartuje 30 sierpnia 2024 roku.

Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każde dziecko poczuje się docenione i włączone w życie społeczne!