Na grafice człowiek trzymający w dłoni kalendarz z datą 01.2018

Fundacja Avalon Podsumowanie roku 2017

Ubiegły rok był bardzo intensywny dla naszej Fundacji. Otworzyliśmy nową recepcję rehabilitacji, zorganizowaliśmy warsztaty dotyczące technik motywacyjnych dla rodzin i bliskich OzN oraz pokaz wykorzystywanej w rehabilitacji nowej technologii Virtual VR.

Naszą salę rehabilitacyjną zasilił nowy, profesjonalny sprzęt, a jeden z naszych Podopiecznych przygotował cykl wykładów na temat wpływu odpowiedniej diety na efekty rehabilitacji.

To jednak nie wszystko. Oto, jak wyglądał rok 2017 w liczbach.

Infografika: Fundacja Avalon podsumowanie roku 2017. To wszystko udało się nam zrobić dzięki Waszej pomocy! 26 403 148 łączna kwota, na jaką pomogliśmy naszym Podopiecznym w sfinansowaniu kosztów leczenia, rehabilitacji, transportu oraz niezbędnych wydatków życia codziennego. 10 824 tyle godzin rehabilitacji przeprowadzili nasi fizjoterapeuci. 9 656 liczna wniosków o dofinansowanie, które zrealizowaliśmy. 7 297 liczba OzN i przewlekle chorych, które objęliśmy naszym wsparciem.