Na grafice człowiek na wózku trzymający kalendarz z datą 09.2011

III edycja szkolenia z Pierwszej Pomocy – 17.09.2011

Serdecznie zapraszamy naszych Beneficjentów na kolejną edycję szkolenia z zasad udzielania Pierwszej Pomocy !!!

Odbędzie się ono w środę 14.09.2011r. o godz. 18:00  w biurze naszej Fundacji

Dotychczasowe edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego chcielibyśmy dać kolejną szansę tym osobom, które jeszcze nie miały okazji wziąć w nim udziału. Zapraszamy również osoby, które już uczestniczyły w szkoleniu, aby odświeżyły zdobytą już wiedzę i zdobyły więcej umiejętności praktycznych. Jest to niepowtarzalna okazja, by bezpłatnie zdobyć bezcenną wiedzę!!!

! Naucz się, jak pomóc !

! Dowiedz się, jak działać, by w razie potrzeby nie stać obojętnie !

! Wypróbuj samemu techniki, które w przyszłości mogą pomóc uratować komuś życie !

! Nie bądź obojętny i działaj, by pomóc lub poinstruować, w jak sposób pomóc. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta umiejętność może być przydatna i komu będziesz mógł uratować życie !

W celu zapisania się na szkolenie i uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub pod numer tel. 666 324 328.

Dla wszystkich naszych beneficjentów szkolenie jest finansowane ze środków Fundacji i zostanie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora.

W trakcie szkoleń będzie można nabyć wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co ważniejsze również praktyczną!!!

Nie czekaj i zapisz się już dziś, BO NIGDY NIE WIADOMO, KIEDY BĘDZIESZ MÓGŁ KOMUŚ POMÓC I URATOWAĆ ŻYCIE!!!

Zapraszamy!!!