Na grafice napis: Darmowa infolinia dla uchodźców z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych 790 688 222, czynna od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00, pomoc w dofinansowaniu codziennych potrzeb, rehabilitacja bezpłatna lub dofinansowana, transport specjalistyczny dla osób z niepełnosprawnościami, zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, porad udzielamy w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Jeden numer dla całej Polski – infolinia dla uchodźców z niepełnosprawnościami

Potrzebujesz pomocy lub znasz osobę, która jej potrzebuje?

Zadzwoń do Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami Fundacji Avalon i:

• dowiedz się najnowszych informacji o działaniach projektu i pomocy, jaką możesz uzyskać;
  • umów się na konsultację z ukraińskojęzycznym specjalistą ds. subkont;
  • umów się na konsultację i uzyskaj pomoc w wypełnianiu wniosków do polskich instytucji.

Infolinia czynna pod numerem telefonu: 790 688 222 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Mówimy w dwóch językach: polskim i ukraińskim.

Один номер для всієї Польщі – інфолінія для біженців з обмеженими можливостями

Вам потрібна допомога? А може знаєте когось, хто її потребує?

Зверніться на інфолінію Центра Допомоги Біженцям з Обмеженими Можливостями та:

•        дізнайтеся актуальну інформацію про діяльність проекту та допомогу, яку можете отримати;
  •        запишіться на консультацію до україномовного спеціаліста з субрахунків;
  •        запишіться на консультацію та отримайте допомогу в заповненні внесків до польських інституцій.

Інфолінія працює з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 16:00 двома мовами: польською та українською. Інфолінія доступна за номером: 790 688 222.