Dziewczyna przed komputerem, napis: jestem darczyńcą, bo wiem, że inni tego potrzebują.

Każdy może zostać darczyńcą i wspierać nasze działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami!

Fundacja Avalon zachęca do wspierania swoich działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych przekonując, że darczyńcą może być każdy.

W filmikach zachęcających do działań dobroczynnych pokazuje sylwetki osób, które są darczyńcami. Swoją akcją chce przekonać, że tak naprawdę wykonując każdy zawód oraz pełniąc dowolną rolę społeczną można przekazywać wsparcie finansowe na rzecz działań w słusznej sprawie. Każdy z bohaterów wierzy, że jego pomoc przyczynia się do polepszania sytuacji życiowej osób wspieranych i rozwoju działań społecznych. Dzięki temu mają poczucie satysfakcji i uczestniczenia we wspólnym dziele pomagania.

W ten sposób Fundacja zachęca do wspierania prowadzonych przez nią działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Organizacja swoją misję realizuje już 16 lat, odpowiadając na najbardziej palące problemy i potrzeby środowiska. Aktywizuje i wspiera w drodze do uzyskania jak największej samodzielności. Prowadzi program wsparcia finansowego – subkonta, aktywną rehabilitację, w której wykorzystuje zajęcia sportowe, udziela darmowych porad, edukuje w zakresie seksualności i rodzicielstwa, a także promuje sporty osób z niepełnosprawnościami. W lutym 2022 roku zaangażowała się w działania na rzecz uchodźców z niepełnosprawnościami z Ukrainy. Zrealizowała też już cztery ogólnopolskie kampanie społeczne mające na celu zmianę postrzegania niepełnosprawności i osób jej doświadczających przez polskie społeczeństwo, a w tym roku wystartuje z piątą.

Okazując wsparcie Fundacji Avalon przyczyniasz się do stawiania się świata lepszym dla osób z niepełnosprawnościami!

Obejrzyj film i przekonaj się, że Ty też możesz zostać darczyńcą!