Kolaż zdjęć bohaterów kampani.

Kreatura 2023 – nominacja dla kampanii „Nic co ludzkie nie jest nam obce”!

Z przyjemnością informujemy, że kampania „Nic co ludzkie nie jest nam obce” otrzymała nominację do nagrody Kreatura 2023 w kategorii Kampania społeczna/CSR (kampanie społeczne organizacji pozarządowych i instytucji państwowych). Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 30 listopada 2023. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników konkursu!

Kreatura to ogólnopolski konkurs niezależnej kreacji dla twórców, firm oraz podmiotów, którzy tworzą przekazy cechujące się innowacyjnością, świeżością, lekkością oraz promocją unikatowych wartości. W ubiegłym roku jury nagrodziło kampanię „Pełnosprawni w miłości”, a teraz szansę na wyróżnienie ma drugi wspólny projekt Fundacji Avalon i Agencji Nie Do Ogarnięcia – przeprowadzona na przełomie 2022 i 2023 roku kampania „Nic co ludzkie nie jest nam obce”, która pokazuje, że niepełnosprawność nie ogranicza, a codzienna rzeczywistość osób z niepełnosprawnościami jest przeplatana radosnymi i trudnymi momentami, co stanowi normę dla wszystkich.

Dziękujemy za uznanie zaangażowania, kreatywności i wspólnego wysiłku Fundacji Avalon i Agencji Nie do Ogarnięcia. Nominacja do kolejnej nagrody to dla nas motywacja do dalszej pracy nad zmienianiem postrzegania niepełnosprawności w polskim społeczeństwie. Cieszymy się również z możliwości bycia częścią konkursu, który inspiruje społeczność twórców z różnych branż.

Kampania społeczna „Nic co ludzkie nie jest nam obce” była współfinansowana ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.