Fizjoterapeutka masuje plecy pacjenta.

Nowy cennik na rok 2024 w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

W Fundacji Avalon wierzymy, że aktywna rehabilitacja jest kluczem do poprawy sprawności oraz osiągnięcia samodzielności. Razem z Wami pragniemy tworzyć przestrzeń, w której współpraca z terapeutami staje się inspirującą podróżą do lepszego jutra. W 2024 roku czekają nas zmiany, m.in. poszerzenie oferty o dodatkowe aktywności oraz nowy cennik.

Współpraca z ekspertami

Terapeuci pracujący w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon nie tylko posiadają bogate doświadczenie, ale również angażują się w indywidualne podejście do każdego pacjenta. W swojej codziennej pracy stawiają zarówno na kompleksową opiekę pod kątem fizycznym, jak i poprawę samopoczucia oraz zdrowia psychicznego pacjentów. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu prowadzą pacjentów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fizjoterapii.

Różnorodność Aktywności

Centrum Aktywnej Rehabilitacji to nie tylko miejsce dla fizjoterapii. Oferujemy różnorodne zajęcia, które nie tylko wspierają proces leczenia, ale również dodają energii i radości. Joga, Cross Trening czy Zumba to tylko niektóre z propozycji, które są dostępne w Fundacji Avalon. Chcemy, aby każdy z pacjentów doświadczył nie tylko poprawy zdrowia, ale także poczuł motywację do aktywnego życia.

Nowy cennik – już dostępny na naszej stronie

W związku z nieustającym dążeniem do zapewnienia najwyższej jakości usług oraz z uwzględnieniem rosnących kosztów związanych z utrzymaniem standardów od stycznia 2024 roku w Centrum Aktywnej Rehabilitacji będzie obowiązywał nowy cennik, o czym chcemy poinformować wszystkich pacjentów z wyprzedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z nim na naszej stronie internetowej. Dokonane zmiany są równoważone przez nasze nieustające zaangażowanie w rozwijanie umiejętności naszych specjalistów, rozbudowywanie oferty, wprowadzanie do codziennej pracy innowacyjnych technik oraz oferowanie najlepszej możliwej opieki.

Jesteśmy przekonani, że w ofercie na 2024 rok znajdziecie propozycje dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości finansowych. Dziękujemy Wam za zaufanie i kontynuację współpracy!

Rehabilitacja dofinansowana (dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Fizjoterapia

Neurologopedia

Logopedia