Na grafice sylwetka człowieka na wózku, trzymającego kalendarz w dłoni z datą 04.2015

Otwarcie galerii Twórczości Podopiecznych!

Wpis archiwalny. Galeria Twórczości podopiecznych działała w latach 2015 – 2020.

W galerii każdy może zaprezentować swoje prace z różnych dziedzin sztuki. Jeśli piszesz wiersze, malujesz obrazy, rysujesz, rzeźbisz, fotografujesz lub robisz coś kreatywnego, czym chciałbyś podzielić się z innymi, jest to miejsce właśnie dla Ciebie! 🙂

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym projekcie! Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje na temat funkcjonowania galerii i wysyłania prac.

Krok 1

Prosimy zapoznać się z Regulaminem galerii, dostępnym na naszej stronie internetowej.

Wysłanie prac jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

Krok 2

Prosimy o wysłanie prac (zdjęć prac) oraz krótkiego opisu drogą elektroniczną.

Maksymalna ilość prac do jednego artykułu to 10.

W mailu prosimy o dopisanie frazy: Akceptuję Regulamin galerii „Twórczości Podopiecznych”

Krok 3

Link do gotowego artykułu zostanie do Państwa wysłany drogą mailową.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza inicjatywa.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!*

*Kontaktując się z Fundacją Avalon w związku z niniejszym artykułem oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem korzystania z Galerii Twórczości Podopiecznych zamieszczonym na stronie internetowej Fundacji Avalon i akceptuję jego warunki.